Úvod Základní škola Projekty Šablony III UČENÍ NÁS BAVÍ

Šablony III UČENÍ NÁS BAVÍ

Projekt ŠABLONY III UČENÍ NÁS BAVÍ je spolufinancován Evropskou unií. V rámci projektu získáváme personální podporu školního asistenta, pedagogičtí pracovníci se vzdělávají v programu DVPP i v oblasti inkluze. Program se týká i tandemové výuky v ZŠ, profesního rozvoje pedagogů prostřednictvím mentoringu, využití ICT ve vzdělávání a projektových dnů mimo školu.

Pro klimatickou ŠUŽ:

Třída 6.A se zapojila do programu Škola pro udržitelný život ve spolupráci se Střediskem ekologické výchovy SEVER Horní Maršov, o.p.s. a s finanční podporou programu Active Citizens Fund v rámci projektu Mladí pro klima II a projektu "Rozvoj servisních projektů a lekcí pro udržitelnost v místě - Mladí mění místo a komunitu IV" podpořený z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Díky tomu přispějeme ke zmírňování dopadů klimatické změny. Aktivity projektu nás povedou k přijetí adaptačních a mitigačních opatření na místní úrovni. Výběr a realizace konkrétního opatření se bude dít ve spolupráci s místní samosprávou a komunitou.