Úvod Mateřská škola Informace pro rodiče

Informace pro rodiče

V sobotu 30.11.2019 se v 18 hodin ve Stráži na náměstí rozsvěcí vánoční strom, kde budou zpívat i děti z mateřské školy. Prosíme o sdělení, které děti se zpívání zúčastní.

Vážení rodiče, protože jsme fakultní mateřská škola, budou od října do prosince 2019 probíhat každé úterý ve třídě Broučků a Mravenců pravidelné praxe studentek TUL.

Vážení rodiče Sluníček, z důvodu dlouhodobé nemoci paní učitelky dochází k odpolednímu přesunu dětí do tříd Broučků a Mravenců (viz Školní řád MŠ). Vzdělávací ani výchovná činnost u našich předškoláků tím není nijak dotčena. Prosíme, sledujte informace na vstupních dveřích MŠ. Od října máme zajištěný zástup nové paní učitelky. Děkujeme za vaši vstřícnost a pochopení.