Úvod Mateřská škola Informace pro rodiče

Kroužky v MŠ

Vážení rodiče, děti do kroužků můžete přihlásit, ale vzhledem k současné situaci nemůžeme sdělit, od kdy kroužky budou uskutečňovány.

Třídní schůzky MŠ

Vážení rodiče, zveme vás na třídní schůzky, které se konají ve středu 9. září 2020 od 15,30 hodin ve třídě Broučků, od 15,45 hodin ve třídě Mravenců a od 16 hodin ve třídě Sluníček. Z důvodu epidemiologické situace prosíme o účast 1 zástupce z rodiny s rouškou a bez dětí. Děkujeme za pochopení.

Důležité pokyny pro zákonné zástupce dětí a osoby vstupující do MŠ

Do MŠ nemají přístup osoby s příznaky infekčního onemocnění

Osoby vstupující do MŠ mají ústa a nos zakrytá rouškou, dodržují odstup 2 m, u vchodu provedou dezinfekci rukou

Příchod dětí do MŠ je od 6,30 do 8 hodin. Děti vyzvedávejte v době od 12 do 12,30 hodin nebo od 14,30 do 16,30 hodin. Ponechávejte děti v MŠ na dobu nezbytně nutnou

Nenoste do MŠ vlastní hračky

V šatnách pobývají zákonní zástupci po dobu nezbytně nutnou, do pobytových prostor pro děti nemají přístup

Každému dítěti uložte do šatnového boxu roušku v uzavíratelném sáčku se jmenovkou pro případ výskytu onemocnění

Při příznacích onemocnění (kašel, teplota) budete neprodleně informováni a vyzváni k co nejrychlejšímu odchodu dítěte z MŠ.

Co potřebují děti při nástupu do MŠ

• bačkůrky s pevnou patou nebo pevnou zdravotní obuv (z bezpečnostních důvodů ne pantofle)
  • pláštěnku a holínky
  • pyžamo nebo noční košilku
  • náhradní věci do tašky v šatně (tričko, tepláky, spodní prádlo, ponožky)
  • oblečení do třídy (jiné než na pobyt venku)
  • oblečení na pobyt venku, u kterého nebude vadit případné ušpinění na procházce nebo na zahradě
  • zubní  kartáček, zubní pastu, čtvrtletně 1 balení papírových kapesníčků
  • děti z Mravenců a Sluníček sportovní obuv na cvičení v tělocvičně (sálová obuv se světlou podrážkou)

Nový účet pro zasílání platby stravného v MŠ

Vážení rodiče, upozorňujeme na změnu v platbách: od 1.9.2020 posílejte platby za školné a stravné v jedné částce (tj. 1480,- Kč) na účet 20108 - 986011389/0800 pod stávajícím variabilním symbolem stravného a pro nově přijaté děti pod variabilním symbolem, který rodiče obdrží na schůzce před nástupem do MŠ. Rodiče dětí v posledním roce předškolní docházky prosíme o platby pouze stravného ve výši 780,- Kč a dětí s odkladem školní docházky ve výši 820,- Kč (školné tyto děti neplatí). K platbám uvádějte VŽDY jméno dítěte.