Úvod Mateřská škola Informace pro rodiče

Platby stravného

Vážení rodiče, prosíme, provádějte úhrady stravného a školného jen z účtu, který jste uvedli do přihlášky na začátku školního roku. Při změně čísla účtu oznamte tuto skutečnost neprodleně hospodářce školy. Platby v hotovosti nepřijímáme. Zároveň prosíme o kontrolu výše měsíční platby - předškoláci 820,- Kč, děti s odkladem ŠD 860,- Kč, ostatní 1.520,- Kč.

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, v týdnu od 25.10. do 29.10.2021 je v ZŠ ředitelské volno a podzimní prázdniny. Provoz v MŠ je také omezen. Prosíme vás předem o sdělení, zda bude vaše dítko v tomto týdnu ve školce ohledně počtu obědů. Děkujeme za spolupráci.

Podzim ve Sluníčkách

Vážení rodiče, nasbírejte a do 20.10. noste do školky přírodniny (kaštany, bukvice, žaludy, šípky, vylisované listy apod.). Nejprve si s nimi pohrajeme a pak je odneseme zvířátkům do lesa. Zároveň vyrobte doma s dětmi skřítka Podzimníčka (velikost a použitý materiál záleží jen na vaší fantazii) a přineste ho do školky v pondělí 18. nebo v úterý 19.10.2021. Přejeme vám při vyrábění spoustu legrace. Více info najdete v šatně Sluníček.

Kroužek moderního tance

Každou středu probíhá od 15,15 do 15,45 hodin kroužek moderního tance pro přihlášené děti ve třídě u Broučků.

Informace k provozu MŠ ve školním roce 2021-2022

1. V MŠ mohou být přítomny všechny děti, vrací se do svých tříd, ruší se povinné testování. Děti jsou v MŠ bez respirátorů a roušek.
  2. Provozní doba MŠ je od 6,30 do 16,30 hodin bez provozních omezení. Příchod dětí do MŠ je od 6,30 do 8 hodin, odchod v době od 12 do 12,30 hodin nebo od 14,30 do 16,30 hodin (viz Školní řád).
  3. Při vstupu do budovy proveďte dezinfekci rukou z automatického dávkovače u dveří. Do MŠ vstupují pouze osoby bez příznaků infekčního onemocnění, které mají dýchací cesty zakryté respirátorem. Dodržujte odstup 2 metry.
  4. Při příznacích onemocnění v průběhu dne bude okamžitě informován zákonný zástupce a dítě je třeba si z MŠ vyzvednout v co nejkratší době
  5. Každé dítě má  v šatnovém boxu roušku v uzavíratelném sáčku se jmenovkou pro případ výskytu onemocnění

Pozvánka do školky

Zveme  vás do školky na virtuální prohlídku:

Co potřebují děti při nástupu do MŠ

• bačkůrky s pevnou patou nebo pevnou zdravotní obuv (z bezpečnostních důvodů ne pantofle)
  • pláštěnku a holínky
  • pyžamo nebo noční košilku
  • náhradní věci do tašky v šatně (tričko, tepláky, spodní prádlo, ponožky)
  • oblečení do třídy (jiné než na pobyt venku)
  • oblečení na pobyt venku, u kterého nebude vadit případné ušpinění na procházce nebo na zahradě
  • zubní  kartáček, zubní pastu, čtvrtletně 1 balení papírových kapesníčků
  • děti z Mravenců a Sluníček sportovní obuv na cvičení v tělocvičně (sálová obuv se světlou podrážkou) - od října

Účet pro zasílání plateb stravného a školného v MŠ

Vážení rodiče, upozorňujeme na změnu ve výši plateb: od 1.9.2021 posílejte platby za školné a stravné v jedné částce (tj. 1520,- Kč) na účet 20108 - 986011389/0800 pod stávajícím variabilním symbolem stravného a pro nově přijaté děti pod variabilním symbolem, který rodiče obdrží na schůzce před nástupem do MŠ. Rodiče dětí v posledním roce předškolní docházky prosíme o platby pouze stravného ve výši 820,- Kč a dětí s odkladem školní docházky ve výši 860,- Kč (školné tyto děti neplatí). K platbám uvádějte VŽDY jméno dítěte.