Úvod Aktuality Spolupráce s komunitním centrem Tulipán

Spolupráce s komunitním centrem Tulipán

tulip.png

Vážení rodiče, naše škola navázala spolupráci s Komunitním centrem Tulipán, které nabízí bezplatné a téměř okamžité poskytnutí služeb psychologů, psychterapeutů, logopedů, farmaceutů, fyzioterapeutů, peer konzultantů a dalších odborníků včetně vlastních sociálních pracovníků. Všechny služby a aktivity, včetně volnočasových aktivit, poskytují zcela zdarma, a to díky  projektům financovaným převážně Evropskou unií a MPSV. Komunitní centrum sídlí ve Frýdlantské ulici  1351/15 v Liberci a kontakt na komunitního pracovníka, který spolupracuje s naší školou je: Jan Vrabec - 734 104 801. Na tomto telefonu jemožné domluvit si schůzku, svěřit se s problémem a nastavit spolupráci a pomoc.

plakátek ke stažení

Zpět na výpis