Úvod Aktuality Informace pro rodiče žáků 1.A a 1.B

Informace pro rodiče žáků 1.A a 1.B

1.tř.png

Vážení rodiče, milí žáci.

Do školy půjdeme ve středu 1.9.2021.

Žáci 1.A a 1.B se shromáždí za příznivého počasí na zahradě MŠ v 8:30, kde budou přivítáni svými třídními učitelkami a vedením školy a obce. Bude-li nepříznivé počasí, budete přesměrováni do tělocvičny.  Potom přejdou děti za doprovodu rodičů se svými třídními učitelkami do svých tříd. Zde si rodiče mohou své děti vyfotografovat a po zhruba 10 -15 minutách se odeberou ze tříd a děti budou mít program s paní učitelkou. Ve společných prostorách žáci i rodiče musí mít zakryté dýchací cesty dle doporučení MZd . Předpokládaný konec vyučování bude v 9.30. Rodiče na své děti budou moci čekat před školou, kam je přivedou třídní učitelky.

2.9. si děti, které nechodí do školní družiny, budou paní učitelky přebírat před školou v 7:50.

Děti budou testovány ve třídě.

Testování nepodstupují žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění COVID-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19). Vše je nutné doložit. Testovat se dále nebude žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě. Takový test nahrazuje pouze ty termíny testování ve škole, při kterých je výsledek testu stále platný (tedy 7 dní od PCR a 3 dny od antigenního testu).

Výsledky testů na protilátky nejsou náhradou za testování.

Další testování proběhne 6.9. a 9.9.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=l53vyC8Otlw&ab_channel=GenruiBiotechInc.

Manuál MŠMT

Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021/2022 vzhledem ke Covid-19, provoz a testování si můžete přečíst ZDE.

Obědy  se budou vydávat 1.9. od 11.00 do 12.30.

Školní družina začíná 2.září od 6:00.

Vyučování 2.9. končí po 2. vyučovací hodině. Družinové děti si vyzvednou paní vychovatelky a nedružinové děti budou předány rodičům před budovou školy. Další dny už bude vyučování dle rozvrhu.

Vybavte své děti náhradními rouškami.

Těšíme se na vás a moc si přejeme, aby to letos bylo v pohodě.

Vedení školy a všichni zaměstnanci