Úvod Aktuality Zahájení školního roku 2021 / 2022

Zahájení školního roku 2021 / 2022

2021.jpg

Vážení rodiče, milí žáci.

Do školy půjdeme ve středu 1.9.2021.

Žáci 1.st. budou začínat v 7.50 a budou testováni ve třídách. Ve společných prostorách žáci musí mít zakryté dýchací cesty dle doporučení MZd. Konec vyučování v 8.30.

Žáci 1.A a 1.B se shromáždí za příznivého počasí na zahradě MŠ v 8:30, kde budou přivítáni svými třídními učitelkami a vedením školy a obce. Potom přejdou se svými třídními učitelkami do svých tříd. Ve společných prostorách žáci musí mít zakryté dýchací cesty dle doporučení MZd . Předpokládaný konec vyučování bude v 9.30.

Placení a objednání obědů, objednání ŠD bude možné od 7.00 do 10.00 ve školní jídelně a ve školní družině. Zápisový lístek do ŠD si můžete stáhnout na webových stránkách školy v sekci školní družina – dokumenty ke stažení a přinést už vyplněný.

Ve společných prostorách školy musí mít dospělí zakryté dýchací cesty dle doporučení MZd .

Budova 2.st. bude otevřena v 7.40, začínáme v 8.00. Žáci budou testováni ve svých třídách. Ve společných prostorách žáci musí mít zakryté dýchací cesty dle doporučení MZd . Konec vyučování v 8.45.

Předběžná informace o antigenním testování

Ve školách proběhne preventivní screeningové testování s frekvencí 3x po sobě, v termínech 1. září (pro žáky 1. ročníků bude prvním testovacím dnem 2. září), 6. září a 9. září 2021.  Pokud žák nebude přítomen na testování na začátku vyučování, ale dostaví se na vyučování později (nebo jiný den), provede si test pod dohledem pověřené osoby bezprostředně po svém příchodu.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=l53vyC8Otlw&ab_channel=GenruiBiotechInc.

Testování nepodstupují žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění COVID-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19). Vše je nutné doložit. Testovat se dále nebude žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě. Takový test nahrazuje pouze ty termíny testování ve škole, při kterých je výsledek testu stále platný (tedy 7 dní od PCR a 3 dny od antigenního testu).

Výsledky testů na protilátky nejsou náhradou za testování.

Manuál MŠMT

Soubor doporučení pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021/2022 vzhledem ke Covid-19, provoz a testování si můžete přečíst ZDE.

Obědy  se budou vydávat od 11.00 do 12.30.

Školní družina začíná 2.září od 6:00.

Těšíme se na vás a moc si přejeme, aby to letos bylo v pohodě.

Vedení školy a všichni zaměstnanci