Úvod Aktuality Dotazník zájmu o školní obědy od 6.4.

Dotazník zájmu o školní obědy od 6.4.

jídlo.jpg

Vážení rodiče, od 6.4. 2021 otevíráme výdejní okénko ve školní jídelně. Prosíme vás, máte – li zájem o odebírání obědů do jídlonosičů, abyste vyplnili náš krátký dotazník pro zjištění zájmu o tuto službu.

Je třeba, abyste včas  do 10:00 přinesli jídlonosiče k jídelně nebo si zajistili dva jídlonosiče a obědy si vybírali výměnou. Jídlonosiče musí být podepsané. 

  Obědy budou vydávány pro děti 1. stupně od 11.30 do 12.30, pro děti 2. stupně od 13.00 do 14.30 za dodržení všech hygienických opatření, tzn. při předávání jídla rozestupy, respirátory, neshlukování se v prostorách výdeje.

Obědy si již nebudete muset přihlašovat ani odhlašovat. Se zájemci budeme počítat.

Děkujeme a těšíme se na brzké setkání.

  Vyplňte prosím  dotazník na tomto odkaze: https://forms.gle/ycQ7B2M96fMa5LXv8

Zpět na výpis