Úvod Aktuality Educa online

Educa online

Vyberte si střední školu včas! Ještě do konce ledna vám v tom pomůže EDUCA ONLINE

Jeden z nejdůležitějších termínů pro žáky 9. ročníků základních škol a budoucích žáků škol středních se nezadržitelně blíží a zbývá už jen několik málo týdnů, po které si lze podat přihlášku na střední školu bez talentové zkoušky – nejzazší termín je 1. března 2021. S výběrem té nejlepší školy může každému pomoci veletrh EDUCA ONLINE.

Na webových stránkách veletrhu EDUCA ONLINE najdete až do konce ledna 2021 medailonky škol, s nimiž se můžete seznámit snad i detailněji než bylo kdy předtím možné na běžném veletrhu EDUCA. Díky originálním multimediálním prezentacím máte možnost nahlédnout do zákulisí školy ještě intenzivněji než prostřednictvím prezentačního stánku na ploše Home Credit Areny.

Novinkou online veletrhu je také například EDUCA podcast, ve kterém se prostřednictvím rozhovorů seznámíte se zástupci vybraných středních i vysokých škol nebo zajímavých zaměstnavatelů z Libereckého kraje. Zpětně si také lze pustit online vysílání tzv. Studia EDUCA a EDUCA UP, která probíhala v termínu běžného veletrhu od 15. do 16. října. Zde se představili zajímaví hosté z oblasti vzdělávání, odborníci na problematiku trhu práce a mnoho dalších.

Kompletní nabídku veletrhu a veškeré podstatné informace najdete na www.educaliberec.cz, a to pouze do 31. ledna 2021, kdy bude celá online prezentace veletrhu po více než třech měsících ukončena.