Úvod Aktuality Informace k provozu školy od 18.11.2020

Informace k provozu školy od 18.11.2020

šk.png

Vážení rodiče, od 18.11. začíná prezenční výuka pro žáky 1. a 2.tříd.

Ranní družina bude otevřena od 6,00. V 7.45 je ukončen příchod dětí ŠD a škola se zamyká.

Otevírá se pro žáky 2.třídy8,00. Děti si přebírá paní asistentka, děti se v šatně převléknou  a  jdou do třídy.

8,15 vstupují do budovy žáci 1.třídy. Přebírá si je třídní učitelka.

Žáci vstupují do budovy s rouškou a po celou dobu pobytu ve škole  a ve školní družině( i při aktivitách venku) mají roušku. Je nutné, aby děti měly roušky náhradní v sáčku. Výuka bude probíhat podle normálního rozvrhu. Druhá třída končí podle normálního rozvrhu a 1.třída končí vždy ve 12,00 a ve 12,15 přechází s třídní učitelkou na oběd do školní jídelny. Po dobu zákazu vyučování tělesné výchovy a zpěvu budou mít žáci v těchto hodinách náhradní výuku.

Ve školní družině budou děti v homogenních skupinách a nebudou se míchat ani ráno ani odpoledne.

Ráno si děti zazvoní na družinu a budou vpuštěny a přecházejí do svých skupin.

Odpolední předávání dětí – zvoňte dle pokynů na skleněných dveřích vedle zvonku. Vyzvedávání dětí je možné po obědě do 13,00 a poté od 14,30 -16,00.

Děti, které se stravují ve školní jídelně, mají automaticky obědy objednané, v případě, že děti nebudou chodit na obědy, je nutné obědy včas odhlásit.

Prosíme rodiče, kteří mají možnost, aby si své děti vyzvedávali co nejdříve.

Mgr. Jaroslava Bošková