Úvod Aktuality Přehled všech akcí MŠ - projektový den mimo MŠ - Mravenci a Sluníčka

MŠ - projektový den mimo MŠ - Mravenci a Sluníčka

23.-23.
3.
Čtvrtek - Čtvrtek

Ve čtvrtek 23.3. jedou Mravenci a Sluníčka na projektový den mimo školu na hrad a zámek do Starých Hradů. Protože je projektový den koncipován pro 40 dětí, je na základě absencí možné, že s námi pojedou i vybrané děti z Broučků (o této skutečnosti budete včas informováni). Děti přiveďte do 7,45 hodin, odjezd od MŠ je v 8 hodin, návrat v 15,30 hodin. Na sebe jim dejte vhodné oblečení a obuv, do batůžku svačinu (houska, chléb, ovoce, zelenina), pití v plastové lahvi, dobrůtku dle vlastního uvážení a pláštěnku. Oběd je zajištěn ve Starých Hradech. Prosíme, nedávejte dětem "tekuté" svačiny (přesnídávky, jogurty apod.). Projektový den je plně hrazen z projektu EU Šablony III.