Úvod Aktuality Diskuzní setkání - školní zralost

Diskuzní setkání - školní zralost

školní zralost

Zveme Vás i rodiče vašich žáků na diskuzní setkání na téma Školní zralost – Co potřebuji vědět a udělat před nástupem dítěte do první třídy.

Naším hostem bude Mgr. Jana Hlavová, speciální pedagog, ředitelka pedagogicko-psychologické poradny v Liberci, s níž probereme témata týkající se školní zralosti, způsobů přípravy na školu, odkladu školní docházky.

Těšíme se s vámi na viděnou 28. 1. 2020 a 18. 2. 2020 od 17 hodin v kavárně Bistro Široká, kde pro vás bude přichystáno drobné občerstvení a dvě hodiny intenzivní diskuze.

Vstup je zdarma prostřednictvím registrace na kavarny.mapliberecko@gmail.com

Kapacita účastníků setkání je omezena, registrace je nutná.

 

Akce je realizována z projektu Místní akční plán pro vzdělávání na Liberecku II z aktivity Kavárny pro rodiče. Smyslem aktivity je umožnit rodičům diskuzi s odborníky v oboru pro podporu procesu vzdělávání, výchovy a učení.

Zpět na výpis


Petra Červenková